AD 8 code

Stephanis: Θέση Εργασίας

Stephanis: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Website Product Administrator

Η εταιρεία Stephanis ζητά να προσλαβεί Website Product Administrator για πλήρη απασχόληση στα κεντρικά της γραφεία στη Λευκωσία.

Καθήκοντα

  • Εισαγωγή νέων προϊόντων στην ιστοσελίδα της εταιρείας.
  • Σύνταξη και καταχώρηση της περιγραφής και των χαρακτηριστικών των προϊόντων.
  • Έλεγχος για την ακρίβεια και ποιότητα των πληροφοριών.

Προσόντα

  • Πτυχίο στη Διοίκηση Επιχειρήσεων, Marketing ή άλλο συναφή κλάδο θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.
  • Ιδιαίτερο ενδιαφέρον και πολύ καλή γνώση προϊόντων τεχνολογίας.
  • Εξαιρετικές γραπτές επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Ικανότητα στη οργάνωση και ιδιαίτερη προσοχή στη λεπτομέρεια και ακρίβεια.
  • Εξοικείωση στη χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών, MS Office και άλλων συστημάτων.
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούμε όπως συμπληρώσουν την αίτηση ηλεκτρονικά στο www.stephanis.com.cy/el/vacancies ή αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: iliana@stephanis.net αναφέροντας στον τίτλο “Website Product Administrator – anergosjobs.com”.

Είσαι λάτρης της τεχνολογίας; Έλα στην ομάδα μας!