AD 8 code

Ζητείται  Εκπρόσωπος πωλήσεων – μέχρι 1.300 ευρώ

Ζητείται  Εκπρόσωπος πωλήσεων – μέχρι 1.300 ευρώ – Λευκωσία

Αναζητάμε έναν δυναμικό/ή, νέο/α και ενθουσιώδη εκπρόσωπο πωλήσεων για να ενταχθεί στην ομάδα μας.

Ο ιδανικός υποψήφιος, θα έχει άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και τη δυνατότητα να συμμετέχει σε ένα δυναμικό περιβάλλον.

Κύριες αρμοδιότητες:

o   Ανάπτυξη και διατήρηση πελατολογίου

o   Παρουσίαση και προώθηση υπηρεσιών στους πελάτες

o   Παρακολούθηση αγοράς και ανταγωνισμού

o   Συμμετοχή σε καμπάνιες και εκδηλώσεις

Απαιτούμενα προσόντα:

o   Πτυχίο στη Διοίκηση Επιχειρήσεων, Μάρκετινγκ ή σχετικό πεδίο

o   Εξαιρετικές επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες

o   Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

o   Ικανότητα επίτευξης στόχων

Προσφέρουμε:

o   Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

o   Συνεχή εκπαίδευση και επαγγελματική ανάπτυξη

o   Ευχάριστο περιβάλλον συνεργασίας

o   Δυνατότητες ανέλιξης στην εταιρεία

Εάν πιστεύετε ότι πληρείτε τις προϋποθέσεις, παρακαλούμε όπως στείλετε το βιογραφικό σας  στο recruiting.infonic@gmail.com μέχρι 1/6/2024.

RAD-99