AD 8 code

Ζητείται Επαγγελματίας Οδηγός

Dodoni (Cyprus) Ltd: Ζητείται Επαγγελματίας Οδηγός – Λεμεσός

Η ΔΩΔΩΝΗ (ΚΥΠΡΟΥ), η υπερσύγχρονη μονάδα παραγωγής τυροκομικών προϊόντων, με έδρα τον Ύψωνα – Λεμεσού, θυγατρική εταιρεία της ΔΩΔΩΝΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ, μέσα στα πλαίσια του αναπτυξιακού της προγράμματος, ζητά να προσλάβει υπεύθυνα άτομα για τη θέση “Επαγγελματίας Οδηγός”.

Ωράριο:

  • Πρωινή
  • Δευτέρα-Παρασκευή
  • Σάββατο (όποτε υπάρχει ανάγκη και αμείβεται υπερωριακά)

Καθήκοντα:

  • Μεταφορά εμπορεύματος με αυτοκίνητο της εταιρείας.
  • Βοηθός Αποθηκάριου.

Προσόντα:

  • Επαγγελματική άδεια κατηγορίας E’ (πάνω από 18Τ)
  • Εργατικότητα, αξιοπιστία, συνέπεια, επαγγελματισμός
  • Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Προσφέρεται:

  • Υψηλές απολαβές και ωφελημάτων αναλόγως προσόντων και πείρας
  • 13ος μισθός
  • Ταμείο Προνοίας
  • Οδοιπορικά

Για αιτήσεις πρόσληψης ή για περισσότερες πληροφορίες αποτείνεστε στο τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού στο τηλέφωνο 25277999 ή στο email hr@dodonidairy.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”