AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος

Dodoni (Cyprus) Ltd: Ζητείται Αποθηκάριος – Λεμεσός

Η ΔΩΔΩΝΗ (ΚΥΠΡΟΥ), η υπερσύγχρονη Μονάδα παραγωγής Τυροκομικών προϊόντων, με έδρα τον Ύψωνα – Λεμεσού, θυγατρική Εταιρεία της ΔΩΔΩΝΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ , μέσα στα πλαίσια του αναπτυξιακού της προγράμματος, ζητά να προσλάβει υπεύθυνο άτομο για τη θέση του Αποθηκάριου.

Οι υποψήφιοι μπορούν να εργαστούν ως ακολούθως:

  • Πρωινή απασχόληση

Δευτέρα-Παρασκευή

Σάββατο (όποτε υπάρχει ανάγκη και αμείβεται υπερωριακά)

Καθήκοντα

Γενικά καθήκοντα Αποθηκάριου.

Προσόντα:

Εργατικότητα, αξιοπιστία, συνέπεια, επαγγελματισμός.

Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Χρήση Forklift, pallet truck

Γνώσεις excel

Άδεια κατηγορίας CE θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Προσφέρεται:

Ελκυστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων.

13ος μισθός, Ταμείο Προνοίας, Οδοιπορικά

Για αιτήσεις πρόσληψης ή για περισσότερες πληροφορίες αποτείνεστε στη ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ, τηλέφωνο 25277999, email hr@dodonidairy.com.cy , με τίτλο: “anergosjobs.com” Βιομηχανική Περιοχή Αγίου Σιλά, Ύψωνας – Λεμεσός.