AD 8 code

Agrolan Ltd: Θέση Εργασίας

Agrolan Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Logistics & Quality Affairs Officer

Η εταιρεία Agrolan, μέλος του Ομίλου MSJ, επιθυμεί να προσλάβει Logistics & Quality Affairs Officer πλήρους απασχόλησης, με έδρα τη Λευκωσία.

Κύρια Καθήκοντα

  • Παροχή υποστήριξης για θέματα logistics δηλαδή προετοιμασία προβλέψεων αγορών, τοποθέτηση παραγγελιών, παρακολούθηση παραγγελιών μέχρι και την παραλαβή ή αποστολή των παραγγελιών
  • Καταχώρηση εγγραφών στα συστήματα της εταιρείας για θέματα logistics και θέματα ποιότητας
  • Δημιουργία, εφαρμογή, τήρηση και επικαιροποίηση διαδικασιών ποιότητας
  • Ετοιμασία αναφορών σχετικά με θέματα που άπτονται των καθηκόντων
  • Κατάλληλη και ορθή εξυπηρέτηση πελατών σύμφωνα με την εμπορική πολιτική και διαδικασία της εταιρείας

Προσόντα & Εμπειρία

  • Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής Γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών και εφαρμογών MS Office
  • Εργασιακή εμπειρία σε θέματα logistics και quality affairs, θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Εξαιρετικές οργανωτικές και διοικητικές δυνατότητες και διάθεση ως προς την διεκπεραίωση καθηκόντων
  • Ικανότητα να ακολουθεί τις μεθόδους και τις διαδικασίες της εταιρείας
  • Γρήγορη αφομοίωση, προσαρμοστικότητα, μεθοδικότητα και συνέπεια

Η Εταιρεία Προσφέρει

  • Ελκυστικό πακέτο αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Ταμείο Προνοίας
  • Συμμετοχή σε Ομαδικό Σχέδιο Ασφάλειας Ζωής και Ασφάλεια Υγείας για το Εξωτερικό
  • Ειδική έκπτωση σε καταναλωτικά προϊόντα Υγείας του Ομίλου MSJ
  • Εργασία σε ένα σύγχρονο, ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες ανέλιξης και συνεχούς επιμόρφωσης

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως υποβάλλουν αίτηση μέχρι και τις: 27.06.2024 στην ηλεκτρονική διεύθυνση: office.administration@agrolan.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.