AD 8 code

Ζητείται Λειτουργός Αποθήκης

Veluda Water Filters Ltd: Ζητείται Λειτουργός Αποθήκης – Λευκωσία

Η εταιρεία VELUDA WATER FILTERS, με πολυετή παρουσία στον χώρο της επεξεργασίας νερού, επιθυμεί να προσλάβει:

Λειτουργό Αποθήκης

για τις εγκαταστάσεις της στην Λευκωσία.

Αρμοδιότητες

  • Ετοιμασία και δρομολόγηση παραγγελιών
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και τοποθέτηση στους αποθηκευτικούς χώρους
  • Συστηματικός έλεγχος και διασφάλιση ικανοποιητικών αποθεμάτων για τις τρέχουσες ανάγκες της εταιρείας
  • Οργάνωση και ορθή λειτουργία αποθήκης

Απαιτούμενα προσόντα

  • Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλές διαπροσωπικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή

Προσφέρονται

  • 13ος μισθός
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

Αποστολή βιογραφικών: pbaxevanis@veluda.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”