AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος Πλυντηρίου /Λιπαντηρίου

Pambinos & Sons Ltd: Ζητείται Υπεύθυνος Πλυντηρίου /Λιπαντηρίου – Λεμεσός

H εταιρεία Pambinos & Sons Ltd (Πρατήριο Καυσίμων EKO) στη οδό Νίκου Παττίχη 17 στη Λεμεσό, ζητά να προσλάβει άτομο για τη θέση του Υπεύθυνου Πλυντηρίου /Λιπαντηρίου.

Καθήκοντα:
• Υπευθυνος πελατών και προσωπικού πληντυρίου
• Εξωτερικό και Εσωτερικό Πλύσιμο Αυτοκινήτων
• Περιποιήση Οχημάτων
• Αλλαγή Λαδιών
• Καταμέτρηση στοκ

Προσόντα
• Βασικές Γνώσεις Η/Υ
• Υπευθυνότητα
• Ευχάριστη Προσωπικότητα
• Ομαδικότητα

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών.
Oι ενδιαφερόμενοι παρακαλώ όπως υποβάλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στη πιο κάτω ηλεκτρονική διεύθυνση: k.evripidou@elipack.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Τηλέφωνο επικοινωνίας : 25052033

Όλες οι συνεντεύξεις θα γίνονται σε κλίμα πλήρους εχεμύθειας.