AD 8 code

Skiasis Group: Θέσεις εργασίας

Skiasis Group: Θέσεις εργασίας – Λευκωσία, Πάφος και Παραλίμνι

Σύμβουλος Σκίασης

Ψάχνουμε νέο και δυναμικό στέλεχος στο τμήμα Πωλήσεων στην Λευκωσία, Πάφο και Παραλίμνι

Τι ζητούμε

  • άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • τεχνική κατάρτιση και αντίληψη
  • πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • άριστη γνώση τεχνολογίας
  • γνώση των Συστημάτων Σκίασης (θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν)
  • κάτοχος διπλώματος/πτυχίου στην εσωτερική διακόσμηση ή κάτι παρόμοιο

ή εμπειρία στον κατασκευαστικό τομέα οικοδομών θα θεωρηθούν επιπρόσθετα προσόντα

  • κάτοικος πόλης ή επαρχίας Λευκωσίας, Πάφου, ελεύθερης περιοχής Αμμοχώστου

Καθήκοντα

  • συμβουλές-προτάσεις-λύσεις σκίασης και διακόσμησης
  • μετρήσεις στον χώρο του πελάτη
  • τήρηση όλων των εσωτερικών διαδικασιών λειτουργίας

Τι προσφέρουμε

  • εργασία σε ένα όμορφο, σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον
  • μέσα από ένα πρόγραμμα εκπαίδευσης σας παρέχουμε τα απαραίτητα εφόδια για τη θέση σας, ώστε να ενσωματωθείτε στην φιλοσοφία και κουλτούρα της εταιρείας μας.
  • ελκυστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων (μισθός, 13ος μισθός, ταμείο προνοίας, ΑΤΑ)
  • δυνατότητες ανέλιξης
  • πενθήμερη εργασία

Εάν τηρείτε τα πιο πάνω τότε θα χαρούμε να λάβουμε το βιογραφικό σας στο email info@euroblinds.com.cy με την ένδειξη για “Σύμβουλος Σκίασης – anergosjobs.com” μέχρι 14 Ιουνίου 2024.

H Euroblinds είναι εργοδότης ίσων ευκαιριών.