AD 8 code
Latest Jobs

Ζητούνται Φύλακες Ασφαλείας

Eagle Watch Security Services Ltd: Ζητούνται Φύλακες Ασφαλείας – Λεμεσός

Η εταιρεία Eagle Watch Security Services Ltd στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής της, επιθυμεί όπως εντάξει άμεσα στο δυναμικό της φύλακες ασφαλείας για όλες τις επαρχίες.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Λευκό Ποινικό Μητρώο
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (οι άνδρες)
  • Υπευθυνότητα και Συνέπεια
  • Ικανότητα Εργασίας σε σύστημα βάρδιας
  • Πολίτες της Ευρωπαϊκής Ένωσης

Θα ληφθούν υπόψη (εάν υπάρχουν):

  • Άδεια Άσκησης του Επαγγέλματος του φύλακα
  • Δίπλωμα Πρώτων Βοηθειών
  • Απολυτήριο Λυκείου/Πτυχίο
  • Πείρα στον τομέα της φύλαξης

Καθήκοντα:

  • Στατική φύλαξη και εποχούμενες περιπολίες σε κτίρια και εγκαταστάσεις.

Όλοι οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν τα βιογραφικά τους στο email hr@eaglesecurity.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com” ή να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο 22515780.