AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

G. THEODOROU CONSTRUCTION & DEVELOPMENT LTD: Ζητείται Γραμματέας – Λεμεσός

Περιγραφή Θέσης Εργασίας: Αναζητούμε για άμεση πρόσληψη Γραμματέα στο γραφείο

Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Έκδοση τιμολογίων και αποδείξεων
  • Επικοινωνία με πελάτες για εισπράξεις μέσω τηλεφώνου και email
  • Υπό-βοήθεια για πληρωμές και μισθολόγιο
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων και καταχώρηση στοιχείων σε αρχείο ή Η/Υ
  • Συντονισμός με άλλο άτομο του Λογιστηρίου και τον Διευθυντή
  • Οργάνωση γραφείου και γραμματειακή υποστήριξη
  • Άλλες συναφείς εργασίες που θα αναθέσει η διεύθυνση της εταιρείας – Οποιασδήποτε άλλα καθήκοντα και αρμοδιότητες του ανατεθούν
  • Ετοιμασία προσφορών της εταιρείας
  • Ετοιμασία επιστολογραφίας της εταιρείας
  • Απαντήσεις σε διάφορες αλληλογραφίες (email)

Προσόντα / Απαιτούμενη Εμπειρία:

  • Απαιτούμενη πείρα σε γραμματιακή θέση 3-5 χρόνια
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  • Άριστη γνώση Outlook, Microsoft Excel / Word
  • Καλές επικοινωνιακές / οργανωτικές ικανότητες
  • Εχεμύθεια, Ακεραιότητα χαρακτήρα, υπευθυνότητα και συνέπεια σε υποχρεώσεις γραφείου
  • Γνώσεις λογιστικών θα θεωρηθούν επιπρόσθετο προσόν.

ΑπολαβέςΕλκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και εμπειρίας

Μπορείτε να αποστείλετε το CV σας στο email: construction@gtheodorou.eu με τίτλο: “anergosjobs.com”