AD 8 code

Atlantic Insurance: Θέση Εργασίας

Atlantic Insurance: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Λειτουργός στο Τμήμα Motor Underwriting

Η ATLANTIC INSURANCE CO PUBLIC LTD δέχεται αιτήσεις για την πλήρωση θέσης στο Τμήμα Motor Underwriting στη Λευκωσία.

Απαραίτητα προσόντα/προϋποθέσεις:

  • Απόφοιτος/η Λυκείου ή άλλης σχολής δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.
  • Δίπλωμα Πανεπιστημίου ή Κολλεγίου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Προηγούμενη πείρα σε ανάλογη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Καλή γνώση της Αγγλικής και της Ελληνικής γλώσσας.
  • Καλή γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή.
  • Δραστήρια και ευχάριστη προσωπικότητα με άνεση και ευχέρεια στις σχέσεις με το κοινό.
  • Συνεργάσιμο άτομο με ομαδικό πνεύμα.
  • Άτομο που μπορεί να λειτουργεί με πρακτικό τρόπο και ενίοτε κάτω από πίεση.

Καθήκοντα:

  • Επικοινωνία και απευθείας εξυπηρέτηση πελατών και συνεργατών του κλάδου ασφάλισης οχημάτων.
  • Διεκπεραίωση συμβολαίων πελατών.
  • Ετοιμασία προσφορών για απευθείας πελάτες και συνεργάτες.

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας, 13ος μισθός, 75% 14ος μισθός και Ταμείο Προνοίας.

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε πλήρες βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@atlantic.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com” μέχρι 5/7/2024 με στοιχεία επικοινωνίας, συμπεριλαμβανομένου email και τηλεφώνου.