AD 8 code

S.P Securiton: Θέση Εργασίας

S.P Securiton: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Λειτουργός Εξυπηρέτησης Κέντρου Λήψης Σημάτων

Απαραίτητα Προσόντα :

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Καλή γνώση Ελληνικής & Αγγλικής Γλώσσας.
  • Πολύ Καλή γνώση Η/Υ
  • Λευκό ποινικό μητρώο
  • Εμπειρία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Προσωπικά Χαρακτηριστικά :

  • Άριστες Επικοινωνιακές Ικανότητες μέσω τηλεφώνου.
  • Κριτική Σκέψη.
  • Υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα.
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας.
  • Σοβαρότητα και εχεμύθεια.

Καθήκοντα :

  • Παρακολούθηση και αξιολόγηση των σημάτων που λαμβάνονται από τον κεντρικό σταθμό με αποτελεσματική ανταπόκριση αναλόγως της σοβαρότητας του
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου.
  • Παρακολούθηση Κλειστών Κυκλωμάτων Τηλεόρασης
  • Επικοινωνία με πελάτες
  • Καθημερινός έλεγχος Συμβάντων και ετοιμασία αναφοράς ασφαλείας.
  • Τηλεφωνική υποστήριξη σε τεχνικά προβλήματα.
  • Δυνατότητα Εργασίας σε σύστημα βάρδιας.

Προσφέρεται :

  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας
  • 13ος Μισθός (Μπόνους Χριστουγέννων )
  • Εκπαίδευση σε Ηλεκτρονικά Συστήματα Ασφαλείας.
  • Ταμείο Αδειών και ότι προβλέπεται από σχετική νομοθεσίας (Άδειες, ΓΕΣΥ, κλτ)

Αποστολή Βιογραφικού στο Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείο: monitoring@securiton.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com” ή τηλεφωνικώς στο 25822960

Όλες οι αιτήσεις θα χειριστούν με απόλυτη εχεμύθεια.