Ζητείται Τεχνολόγος Ακτινολόγος για λήψη διαγνωστικών εικόνων

Elvetiko Diagnostic Centre: Ζητείται Τεχνολόγος Ακτινολόγος για λήψη διαγνωστικών εικόνων – Λευκωσία

Καθήκοντα:

  • Πραγματοποίηση απεικονιστικών εξετάσεων
  • Εκτέλεση άλλων καθηκόντων, που μπορεί να προκύψουν, σχετικά με την θέση

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Σχετικό Πτυχίο Πανεπιστημίου. Μεταπτυχιακά διπλώματα θα θεωρηθούν πλεονέκτημα.
  • Πιστοποιητικό εγγραφής μαζί με άδεια εξασκήσεως εππαγγέλματος στον Παγκύπριο Σύλλογο Εγγεγραμμένων Τεχνολόγων Ακτινολόγων και Ακτινοθεραπευτών Κύπρου
  • Προϋπηρεσία σε Διαγνωστικό Τμήμα θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας στο γραπτό και προφορικό λόγο. Πολύ καλή γνώση στην χρήση υπολογιστών.

Προσφέρονται:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών ανάλογα με εμπειρία και γνώσεις
  • 13ος μισθός
  • Κοινωνικές ασφαλίσεις

Μπορείτε να μας τηλεφωνήσετε στο: 97878443.

Το e-mail επικοινωνίας είναι manager@elvetiko.com με τίτλο: “anergosjobs.com”