AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος Λογιστηρίου

Best Cool Ltd: Ζητείται Υπεύθυνος Λογιστηρίου – Λεμεσός

Η Best Cool Ltd, κορυφαία εταιρεία στον τομέα των πωλήσεων, εγκατάστασης και συντήρησης κλιματιστικών και φωτοβολταϊκών με έδρα τη Λευκωσία. Αναζητούμε έναν δυναμικό και έμπειρο λογιστή για να ενταχθεί στην ομάδα μας και να διαχειριστεί το λογιστήριό μας.
Τι ψάχνουμε:
*Ακαδημαϊκά προσόντα:* Κάτοχος Πανεπιστημιακού Πτυχίου Λογιστικής, Ανώτερου Πτυχίου ή Πιστοποιημένου Τεχνικού Λογιστικής LCCI (CAT).
*Επαγγελματική εμπειρία:* Τουλάχιστον 3 έτη σε αντίστοιχη θέση.
Αρμοδιότητες:
– Τήρηση λογιστικών βιβλίων και αρχείων καθημερινά.
– Προετοιμασία αναφορών ΦΠΑ.
– Επεξεργασία τιμολογίων αγοράς και πωλήσεων.
– Διεκπεραίωση πληρωμών.
– Συμφωνία τραπεζών, μετρητών, οφειλετών και πιστωτών.
Απαραίτητα προσόντα:
– Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες.
– Εμπειρία με λογιστικό λογισμικό (π.χ., Powersoft) θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.
– Άριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας, γραπτά και προφορικά.
Τι προσφέρουμε:
– Ελκυστική και ανταγωνιστική αμοιβή, ανάλογα με τις δεξιότητες και την εμπειρία σας.
– Ένα επαγγελματικό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας με προοπτικές εξέλιξης.
Αν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας, παρακαλούμε να αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα και τα απαραίτητα έγγραφα στο email: g.georgiou@daikincy.com με τίτλο: “anergosjobs.com”
Phone Number : +35799664807
Όλες οι αιτήσεις θα αντιμετωπιστούν με απόλυτη εχεμύθεια.
Γίνετε μέρος μιας επιτυχημένης και αναπτυσσόμενης εταιρείας και βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να παρέχουμε κορυφαίες υπηρεσίες στους πελάτες μας!