AD 8 code

Ζητείται Διανομέας

Lubrichem Trading Ltd: Ζητείται Διανομέας – Λευκωσία

Διανομέας

Η εταιρεία Lubrichem Trading Ltd με έδρα την Λευκωσία ζητά για μόνιμη θέση διανομέα.

Καθήκοντα και Ευθύνες

  • φόρτωση/εκφόρτωση εμπορευμάτων
  • διανομή εμπορευμάτων προς τους πελάτες
  • διασφάλιση σωστής διαχείρισης των προϊόντων στη μεταφορά τους

Προσόντα

  • άδεια οδηγού
  • απόφοιτος γυμνασίου

Οι ενδιαφερόμενοι, μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: c.christou@lubrichem.com, με τίτλο: “anergosjobs.com” αναγράφοντας τη θέση την οποία ενδιαφέρονται.

Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψήφιους που θα προχωρήσουν σε συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής μεταχείρισης.

Post expires at 9:27pm on Saturday July 27th, 2024