AD 8 code

Δομοχημική Εταιρεία Λτδ: Ζητείται Υπεύθυνος/η Αποθήκης

Δομοχημική Εταιρεία Λτδ: Ζητείται Υπεύθυνος/η Αποθήκης – Λεμεσός

Η Δομοχημική Εταιρεία Λτδ, η οποία δραστηριοποιείται από το 1968 στον τομέα εμπορίου εξειδικευμένων δομικών υλικών, ζητά να προσλάβει Υπεύθυνο/η Αποθήκης για την αποθήκη της στη Λεμεσό.

Καθήκοντα

  • Παραλαβή και ταξινόμηση προϊόντων.

  • Διαχείριση Αποθεμάτων.

  • Διαχείριση εμπορευμάτων και της διαθεσιμότητας τους.

  • Ετοιμασία και αποστολή προϊόντων σε πελάτες και καταστήματα.

  • Έλεγχος απογραφής αποθεμάτων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου.

  • Γνώση Αγγλικής Γλώσσας.

  • Καλή γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή.

  • Γνώση χρήσης περονοφόρου οχήματος.

  • Υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα.

  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα.