D.S. DEMETRIOU ENTERPRISES LTD: Ζητείται Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών

D.S. DEMETRIOU ENTERPRISES LTD: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρεία D.S. DEMETRIOU ENTERPRISES LTD, αντιπρόσωποι και διανομείς επώνυμων μαρκών γυαλιών ηλίου και οπτικών ειδών με έδρα την Λευκωσία, ενδιαφέρεται να προσλάβει Λειτουργό εξυπηρέτησης πελατών.

Καθήκοντα & Ευθύνες

  • Εξυπηρέτηση πελατών σε καθημερινή βάση (διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων και δρομολόγηση προτεραιότητας αυτών – τηλεφωνική και μέσω email).

  • Καταχώρηση σχετικών δεδομένων στα απαραίτητα πληροφοριακά συστήματα της εταιρίας

  • Διαχείριση τηλεφωνικής παραγγελιοληψίας

  • Υποστήριξη τμήματος πωλήσεων

Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου

  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (WordExcelPowerPoint)

  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα

  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες με πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας.

  • Ικανότητα κατανόησης των αναγκών των πελατών

  • Εχεμύθεια, αξιοπιστία και υπευθυνότητα

Προσφέρεται ικανοποιητικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων, ταμείο προνοίας, διαρκής επιμόρφωση, ευχάριστο περιβάλλον.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο στο jobs@dsdemetriou.com

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικότητας. Η Εταιρεία θα ανταποκριθεί μόνο προς τους/τις ενδιαφερόμενους/ες οι οποίοι/ες θα κληθούν για προσωπική συνέντευξη.