AD 8 code

Ζητείται Λειτουργός Τμήματος Αγορών & Supply Chain

QUALIFOOD TRADING LTD: Ζητείται Λειτουργός Τμήματος Αγορών & Supply Chain – Λευκωσία

Καθήκοντα εργασίας:

  • Επικοινωνία με προμηθευτές και μεταφορείς εσωτερικού και εξωτερικού για διαχείριση παραγγελιών και παραδόσεων εμπορευμάτων
  • Χειρισμός προγράμματος για τις ανάγκες του τμήματος (καταχώριση τιμολογίων, κοστολόγηση εμπορευμάτων κ.ά.)
  • Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρείας για την εκπλήρωση των στόχων του τμήματος

Απαραίτητα προσόντα:

  • Τριτοβάθμια εκπαίδευση
  • Άριστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (MS Office, Excel)
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας, γραπτή και προφορική
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες, υπευθυνότητα, πρωτοβουλία και ομαδικότητα
  • Η γνώση SAP θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Προηγούμενη πείρα στον τομέα των αγορών, logistics & supply chain θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Απολαβές:

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας
  • Bonus
  • Ταμείο προνοίας
  • Ευκαιρίες ανέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι/νες μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο purchasing@qualifood.com.cy με τίτλο: “Λειτουργός Τμήματος Αγορών – anergosjobs.com”