A. Stephanis & Co Ltd: Ζητούνται Καθαρίστριες / Καθαριστές (Πενθήμερη εργασία Δευτέρα – Παρασκευή: 8:00-14:00)

A. Stephanis & Co Ltd: Ζητούνται Καθαρίστριες / Καθαριστές – Λευκωσία

Το Δίκτυο Καταστημάτων STEPHANIS, επιθυμεί να προσλάβει Καθαρίστριες / Καθαριστές
για τα Κεντρικά Γραφεία STEPHANIS στην Λευκωσία.

Καθήκοντα:

  • Καθαριότητα εσωτερικού χώρου γραφείων βάση οδηγιών

Προσόντα:

  • Γνώση της ελληνικής γλώσσας

  • Προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Ωφελήματα:

  • 13ος Μισθός

  • 20 πληρωμένες ετήσιες άδειες

Ωράριο:

  • Πενθήμερη εργασία Δευτέρα – Παρασκευή: 8:00-14:00

Για αιτήσεις παρακαλούμε αποταθείτε στο τηλέφωνο επικοινωνίας 22699699 ή στην ηλεκτρονική διεύθυνση kyproulla@stephanis.net