AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Αποθήκης /Οδηγός

Δομοχημική Εταιρεία Λτδ: Ζητείται Βοηθός Αποθήκης /Οδηγός – Λεμεσός

Η Δομοχημική Εταιρεία Λτδ, η οποία δραστηριοποιείται από το 1968 στον τομέα εμπορίου εξειδικευμένων δοκιμών υλικών, ζητά να προσλάβει Βοηθό Αποθήκης/Οδηγό για το κατάστημα της στην Λεμεσό.

Καθήκοντα:

  • Φόρτωση – Εκφόρτωση προϊόντων από/προς όχημα.

  • Παραλαβή και ταξινόμηση προϊόντων.

  • Ετοιμασία παραγγελιών.

  • Παράδοση προϊόντων σε πελάτες εντός της Λεμεσού.

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Οργανωτικός χαρακτήρας.

  • Ομαδικότητα και ικανότητα συνεργασίας με άλλα άτομα.

  • Γνώση χρήσης περονοφόρου οχήματος (forklift) θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

  • Άδεια οδήγησης (Επαγγελματική άδεια οδήγησης θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν).