AD 8 code

Ζητείται Bοηθός Λογιστηρίου

Etapol Ltd: Ζητείται Bοηθός Λογιστηρίου – Λευκωσία

Η Etapol Ltd, εταιρεία εισαγωγής ψυκτικών και A/C μηχανημάτων/εξαρτημάτων, ζητάει να προσλάβει άτομο για να την θέση Bοηθού Λογιστηρίου στα γραφεία μας στην Λευκωσία.

Καθήκοντα:

  • Καταχώρηση Λογιστικών Εγγράφων.
  • Έλεγχος/ Συμφωνία λογαριασμών Τραπεζών/ Πιστωτών/ Χρεωστών.
  • Εγγραφή/ Ακύρωση/ Επιστροφές Φ.Π.Α
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων.
  • Χειρισμός τηλεφωνικού συστήματος της εταιρείας και διαχείριση τηλεφωνημάτων.
  • Διαχείριση εισερχόμενης και εξερχόμενης αλληλογραφίας.

Το άτομο που θα προσληφθεί πρέπει να έχειτα ακόλουθα προσόντα:

  • Πτυχίο Λογιστικής και/ή δίπλωμα Higher.