AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος Αποθήκης

Dart Recruitment: Ζητείται Υπεύθυνος Αποθήκης – Λάρνακα

Εκ μέρους πελάτη μας, μια από τις πιο καταξιωμένες εταιρείες με είδη υγιεινής και οικοδομικά υλικά στην Κύπρο, αναζητούμε να προσλάβουμε για πλήρη απασχόληση Υπεύθυνο αποθήκης για να ενταχθεί στην ομάδα.

Προϋποθέσεις και προσόντα

  • Επαγγελματισμός και δεξιότητες διοίκησης

  • Δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης

  • Ακρίβεια, προσοχή στις λεπτομέρειες και οργανωτική δεινότητα

  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

  • Εμπειρία σε παρόμοια θέση εργασίας

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ικανότητα να εργάζεται σε ομάδα

Καθήκοντα και αρμοδιότητες

  • Συντονισμός του προσωπικού αποθήκης και των εμπορευμάτων

  • Παραλαβή και τοποθέτηση υλικών στην αποθήκη

  • Εκτέλεση των απαραίτητων διαδικασιών οργάνωσης εμπορευμάτων

  • Τακτική παρακολούθηση αποθεμάτων και διόρθωση τυχόν λαθών

  • Καθημερινός έλεγχος

  • Επικοινωνία με προμηθευτές και διανομείς

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών

  • Ετήσια άδεια

  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης και εξέλιξης

  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

  • Ανταγωνιστικός μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας

Τέλος, η Dart Recruitment θα είναι συνεχώς δίπλα στο άτομο που θα επιλεχθεί για να τον/την υποστηρίζει σε θέματα καριέρας.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο careers@dart-recruitment.com