AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας σε ιατρείο

Aretaeio Hospital: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Ζητείται άτομο για τη θέση της γραμματέας σε ιατρείο για πλήρη απασχόληση.

Καθήκοντα:

  • Προγραμματισμός ραντεβού.
  • Υποστήριξη και διαχείριση καθημερινών λειτουργιών του ιατρείου.
  • Εξυπηρέτηση ασθενών.
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας.
  • Καταχώρηση των στοιχείων των ασθενών στο σύστημα του ιατρείου.
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων.
  • Έκδοση τιμολογίων.
  • Κλείσιμο ταμείου.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας.
  • Ικανότητα οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου.
  • Πολύ καλή ικανότητα επικοινωνίας και εξυπηρέτησης.
  • Καλή γνώση Microsoft office (Word, Excel, Outlook)
  • Ευγένεια, ακεραιότηταεχεμύθεια.

Μπορείτε να στείλετε το βιογραφικό σας στο  a.michael@aretaeio.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να καλέσετε στο 22200626