Ζητείται Λειτουργός Τηλεφωνικού Κέντρου (Call-Centre Representative)

ΙΜΗ: Ζητείται Λειτουργός Τηλεφωνικού Κέντρου (Call-Centre Representative) – Λευκωσία

Η ΙΜΗ ζητά να προσλάβει:

Λειτουργό Τηλεφωνικού Κέντρου (CallCentreRepresentative)

Καθήκοντα:

Υπεύθυνος/η για επικοινωνία με πελάτες μέσω υφιστάμενης βάσης δεδομένων για επιβεβαίωση και διόρθωση στοιχείων, ενημέρωση για προσεχή συνεδρία, και για προσκλήσεις σε συνέδρια και εκδηλώσεις.

Προσόντα:

  • Άριστη γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Εξαίρετη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών και χρήση διαδικτύου
  • Επικοινωνιακή και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Πολύ καλές οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες

Βιογραφικό Σημείωμα και πληροφορίες

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν Βιογραφικό Σημείωμα μέχρι τις 10 Αυγούστου2024 στην ηλεκτρονική διεύθυνση vacancy@imhbusiness.com με την ένδειξη «CC24 – anergosjobs.com».

Ατομικές συνεντεύξεις θα διεξαχθούν μόνο με όσους πληρούν όλα τα απαιτούμενα προσόντα.

Τηλ.: +35722505555 | Φαξ.: +35722679820 | www.imhbusiness.com