AD 8 code

Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός Εργοταξίου

ST. CHARA DEVELOPERS: Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός Εργοταξίου – Λευκωσία

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΡΓΟΤΑΞΙΟΥ

Απαιτούμενα προσόντα και εμπειρία*:

  • Πτυχίο στην Πολιτική Μηχανική.
  • Μέλος του ΕΤΕΚ στον κλάδο της Πολιτικής Μηχανικής.
  • Εργασιακή πείρα 4 με 6 χρόνια ως Μηχανικός Εργοταξίου οικοδομικών έργων.
  • Να κατείχε αντίστοιχη θέση ως Μηχανικός Εργοταξίου οικοδομικών έργων.
  • Εξαιρετική γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Καλή γνώση προγραμμάτων Microsoft Office, Autocad και MS Project.
  • Αποτελεσματικές δεξιότητες γραπτής και προφορικής επικοινωνίας και ικανότητα ετοιμασίας αναφορών.
  • Καλές επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Ικανότητα οργάνωσης και ανάληψης ευθυνών και πρωτοβουλιών.

Ωφελήματα: Μισθός, 13ος

Επαρχία Εργοδότησης1 θέση Λευκωσία

Καθήκοντα:

  • Διαμόρφωση τοποθεσίας (χαράξεις και υψόμετρα)
  • Είναι υπεύθυνος/η για την ομαλή εκτέλεση και συντονισμό των εργασιών σύμφωνα με το πρόγραμμα, για την τήρηση του αναλυτικού προγράμματος, των τεχνικών προδιαγραφών και όρων για το έργο.
  • Συμπληρώνει τα έντυπα εργοταξίου και το ημερολόγιο έργου.
  • Συντονίζει το σχέδιο ασφάλειας και υγείας για τους εργάτες και υπεργολάβους, τηρεί όλες τις εγχώριες νομοθεσίες και τοπικούς κανονισμούς όπως εφαρμόζονται στην οικοδομική εργασία.
  • Αναλαμβάνει την επιμέτρηση ποσοτήτων για τις εργασίες των υπεργολάβων.
  • Βρίσκεται σε στενή συνεργασία με τους υπεργολάβους. Επιβλέπει την απόδοση τους, επιλύει προβλήματα και αναθέτει εργασίες.
  • Αξιολόγηση προσφορών. Παραγγελίες, παραλαβές και Αποθήκη. Παρακολουθεί την τήρηση του κόστους του έργου.

Τρόπο υποβολής αίτησης email στο chara@stchara.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Στοιχεία επικοινωνίας για περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο 22496967

Post expires at 9:07pm on Saturday August 24th, 2024