AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος

Pano P. Ltd: Ζητείται Αποθηκάριος – Λευκωσία

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Τήρηση αποθεματικού (stock).
  • Παραλαβή εμπορευμάτων από τους προμηθευτές.
  • Έλεγχος της ποσότητας και της ποιότητας των εμπορευμάτων που παραλαμβάνονται από τους προμηθευτές.
  • Διαχωρισμός των εμπορευμάτων και διανομή στους πελάτες και τους συνεργάτες.
  • Συντήρηση και καθαριότητα της αποθήκης.
  • Τήρηση των κανόνων ασφαλείας και υγείας στην αποθήκη για την αποφυγή ατυχημάτων και ζημιών.

Προσόντα:

  1. Καλή χρήση ελληνικής γλώσσας.
  2. Κάτοχος νόμιμης άδειας οδηγού στην Κυπριακή Δημοκρατία.
  3. Η γνώση χρήσης Η/Υ θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  4. Η γνώση της αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Άλλες πληροφορίες:

  • Εργασία πλήρους απασχόλησης.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση panop2@cytanet.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com” μέχρι τις 29 Σεπτεμβρίου 2024.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης και βάσει των εταιρικών κανονισμών για τη διαχείριση προσωπικών δεδομένων.

Post expires at 8:40pm on Sunday August 25th, 2024