AD 8 code

Primoline Insurance Agency & Consultants Ltd: Θέση Εργασίας

Primoline Insurance Agency & Consultants Ltd: Θέση Εργασίας – Λάρνακα

Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών

Primoline Insurance Agency, ασφαλιστικός διαμεσολαβητής στην Λάρνακα, με πάνω από 30 χρόνια εμπειρίας, ζητά να προσλάβει Λειτουργό Εξυπηρέτησης Πελατών.

Απαιτήσεις και Προσόντα:

  • Άριστη γνώση της Αγγλικής και Ελληνικής γλώσσας, τόσο στον γραπτό όσο και στον προφορικό λόγο
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Γνώση Microsoft Office και συγγραφής email
  • Κάτοχος πιστοποιητικού ΠΒΑΚ
  • Αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία 1-2 ετών σε παρόμοιο περιβάλλον, θεωρείτε επιπρόσθετό προσόν
  • Βασικές γνώσεις λογιστικής
  • Ικανότητα συνεργασίας και ομαδικής εργασίας
  • Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών

Καθήκοντα και Υποχρεώσεις:

  • Λογιστικά γραφείου (καταχώρηση τιμολογίων και εισπράξεων)
  • Γενικά γραφειακά καθήκοντα (διαχείριση/συντήρηση αρχείου, προσφορές, ανανεώσεις, εξυπηρέτηση πελατών)
  • Επικοινωνία με ασφαλιστικές εταιρείες και συνεργάτες

Η Εταιρεία Προσφέρει: Ελκυστικό πακέτο αμοιβών, βασισμένο στα προσόντα, την εμπειρία και την προσωπικότητα του υποψηφίου.

Αποστολή βιογραφικών στην διεύθυνση email: lakis@primoline.biz με τίτλο: “anergosjobs.com” ή καλέστε στο 24659100.

Primoline Insurance Agency
ΛάρνακαΤηλ: (+357) 24 659 100

Post expires at 8:34pm on Wednesday August 28th, 2024