AD 8 code

Ζητείται Διανομέας / οδηγός  φορτηγού

Υπεραγορές Green Tree Supermarkets: Ζητείται Διανομέας / οδηγός  φορτηγού – Λευκωσία

Οι Υπεραγορές Green Tree Supermarkets, περιοχή Λευκωσίας, λόγω επέκτασης του κύκλου εργασιών της  δέχεται αιτήσεις, στην κεντρική αποθήκη Κοκκινοτριμιθιάς, για την πρόσληψη διανομέα / οδηγό, πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα :

  • Ασφαλή και έγκαιρη μεταφορά των εμπορευμάτων στον προορισμό τους.

  • Αρίστη επαγγελματική συμπεριφορά.

  • Διεκπεραίωση οποιασδήποτε εργασίας του ανατίθεται από την Εταιρεία στα πλαίσια των καθηκόντων του.

Προσόντα:

  • Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε ανάλογη θέση, ως διανομέας / οδηγός φορτηγού, με άδεια οδήγησης κατηγορίας Β (όχημα με μικτό βάρος μέχρι 3500kg).

  • Καλός χαρακτήρας με αίσθημα ευθύνης στην διαχείριση εμπιστευτικών πληροφοριών.

  • Πολύ καλή προφορική γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας

  • Πολύ καλές δεξιότητες επικοινωνίας, οργάνωσης και συνεργασίας.

  • Απαραίτητη προϋπόθεση να είναι κάτοχος λευκού ποινικού μητρώου με χωρίς προηγούμενες καταδίκες σε θέματα οδικής ασφάλειας

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτων απολαβών αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Στα πλαίσια της δέσμευσης μας για προστασία των προσωπικών σας δεδομένων, παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο jobs@akronfoul.com.cy ή στο φαξ:22344032.

 Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε στο τηλ.: 22-365690. Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας μόνο σε περίπτωση που έχετε επιλεγεί ως υποψήφιος/α για τη συγκεκριμένη θέση.

Post expires at 11:45am on Saturday August 31st, 2024