AD 8 code

Ζητείται Office Administrator

QUALIFOOD TRADING LTD: Ζητείται Office Administrator – Λευκωσία

Η εταιρεία QUALIFOOD TRADING LTD ζητά να προσλάβει Office Administrator:

Καθήκοντα:

  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών γραφείου
  • Παραγγελιοδόχος πελατών γραφείου
  • Ετοιμασία reports πωλήσεων
  • Επισύναψη προσφορών

Προσόντα:

  • Πτυχίο γραμματειακών σπουδών απαραίτητο
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας (γραπτό και προφορικό)
  • Πολύ καλή γνώση Microsoft Office
  • Πολύ καλή χρήση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή
  • Γνώσεις Photoshop θα θεωρηθούν επιπρόσθετο προσόν
  • Ικανότητα στη διαχείριση πολλαπλών εργασιών και προθεσμιών και ιεράρχηση προτεραιοτήτων.
  • Πολύ καλές οργανωτικές ικανότητες
  • Ακεραιότητα, υπευθυνότητα και επαγγελματισμός

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων, ταμείο προνοίας, συνεχής εκπαίδευση και επαγγελματική εμπειρία σε ένα δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο c.zenieri@qualifood.com.cy  με τίτλο: “anergosjobs.com”