AD 8 code

Ζητείται Εργάτης/ Εργάτρια Παραγωγής

Acropolis Dry Cleaners: Ζητείται Εργάτης / Εργάτρια Παραγωγής – Λάρνακα

Παραγωγής – Λάρνακα

Σχετικά με Εμάς: Οι Υπηρεσίες Καθαρισμού Ρούχων Acropolis Dry Cleaners είναι μια κορυφαία εταιρεία καθαρισμού ρούχων αφιερωμένη στην παροχή υπηρεσιών υψηλής ποιότητας στους πελάτες μας. Αναζητούμε έναν αξιόπιστο Εργάτη/ρια Παραγωγής για να ενταχθεί στην ομάδα μας και να επιβλέψει τις νυχτερινές μας λειτουργίες.

Περιγραφή Θέσης: Ως Εργάτης/ρια Παραγωγής, θα παίξετε κρίσιμο ρόλο στην εξασφάλιση ότι τα ρούχα των πελατών μας καθαρίζονται, σιδερώνονται και προετοιμάζονται σύμφωνα με τα υψηλότερα πρότυπα. Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει ισχυρή εργασιακή ηθική, εξαιρετικές οργανωτικές δεξιότητες και την ικανότητα να εργάζεται αποδοτικά σε ένα γρήγορο περιβάλλον.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Έλεγχος Ρούχων: Ελέγξτε τα ρούχα για λεκέδες, φθορές και ειδικές απαιτήσεις φροντίδας πριν και μετά τον καθαρισμό. Εντοπίστε και σημειώστε τυχόν προβλήματα που απαιτούν προσοχή.
  • Προεπεξεργασία: Εφαρμόστε κατάλληλες λύσεις προεπεξεργασίας σε λεκέδες και κηλίδες με βάση τον τύπο του ρούχου και τη σύνθεση του λεκέ.
  • Λειτουργία Μηχανημάτων: Χρησιμοποιήστε τις μηχανές στεγνού καθαρισμού, τις σιδερώστρες και άλλες συσκευές σύμφωνα με τις διαδικασίες της εταιρείας και τις οδηγίες ασφαλείας.
  • Ταξινόμηση και Σήμανση: Ταξινομήστε τα ρούχα ανά τύπο, χρώμα και απαιτήσεις καθαρισμού.
  • Καθαρισμός και Σιδέρωμα: Ακολουθήστε τις συγκεκριμένες διαδικασίες καθαρισμού για διάφορους τύπους υφασμάτων και υλικών. Εξασφαλίστε ότι τα ρούχα είναι σωστά σιδερωμένα, ατμισμένα και τελειωμένα σύμφωνα με τα πρότυπα ποιότητας.
  • Ασφάλεια και Καθαριότητα: Διατηρήστε καθαρό και οργανωμένο χώρο εργασίας. Ακολουθήστε όλες τις διαδικασίες και οδηγίες ασφαλείας για την εξασφάλιση ασφαλούς περιβάλλοντος εργασίας.

Προσόντα:

  • Ομαδικό Πνεύμα
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Δυναμική προσωπικότητα
  • Ευελιξία στο ωράριο εργασίας
  • Ικανότητα διαχείρισης προβλημάτων

Προσφέρουμε καθοδήγηση και εκμάθηση βασικών καθηκόντων.

Πώς να Υποβάλετε Αίτηση: Εάν είστε ένας κινητοποιημένος και λεπτομερής προσανατολισμένος άτομο με πάθος για την παροχή άριστης εξυπηρέτησης, θα χαρούμε να σας ακούσουμε! Παρακαλούμε υποβάλετε το βιογραφικό σας στο hr@acropoliscleaners.com με θέμα «Εργάτης/ρια Παραγωγής – anergosjobs.com» ή υποβάλετε αίτηση ηλεκτρονικά στο www.acropoliscleaners.com/καριέρα/  μέχρι τις 19 Αυγούστου 2024.