AD 8 code

Ζητούνται Graphic Designers

Marketway/Publicis: Ζητούνται Graphic Designers – Λευκωσία

Η Marketway/Publicis, μια από τις πρωτοπόρες εταιρείες στην Κύπρο στους τομείς Στρατηγικού Προγραμματισμού και Μάρκετινγκ, Επικοινωνίας και Διαφήμισης, ενδιαφέρεται να προσλάβει Graphic Designers.

Καθήκοντα:

– Δημιουργία, ανάπτυξη και υλοποίηση Ιδεών (concepts)

– Σχεδιασμός και ανάπτυξη πρωτότυπων και ποιοτικών υλικών & εφαρμογών

– Συνεχής παρακολούθηση και ενημέρωση για το design και τις νέες τεχνολογίες

– Στενή συνεργασία με όλα τα Τμήματα για τη διασφάλιση τήρησης των εταιρικών προτύπων της εταιρικής στρατηγικής

Απαραίτητα Προσόντα:

– Πτυχιακός ή Μεταπτυχιακός τίτλος στις Γραφικές Τέχνες, ή άλλο σχετικό Τομέα

– 3 χρόνια εμπειρία σε offline & online δημιουργικές αναπτύξεις/εκτελέσεις

– Κατανόηση του ψηφιακού περιβάλλοντος και ανάπτυξη δημιουργικών εργασιών για ψηφιακές εφαρμογές

– Εξαιρετική γνώση των προγραμμάτων Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effects

– Ικανότητα συνεργασίας και αποτελεσματικής επικοινωνίας με διάφορες ομάδες και προσωπικότητες

– Δυνατό portfolio & δημιουργική σκέψη

– Ικανότητες animation/motion design θα εκτιμηθούν

– Ομαδικό πνεύμα, μεθοδικότητα και συνέπεια.

– Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων και ανάπτυξη πρωτοβουλίας.

– Ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης και αυστηρών χρονοδιαγραμμάτων

Μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Αποστολή βιογραφικού στο marketway@marketway.com.cy , με τίτλο: “anergosjobs.com” μέχρι 23/08/2024

Post expires at 5:42am on Saturday August 24th, 2024