AD 8 code

Alokozay General Trading (Cyprus) Ltd: Θέση Εργασίας

Alokozay General Trading (Cyprus) Ltd: Θέση Εργασίας – Λάρνακα και Αμμόχωστος

Η εταιρεία Alokozay General Trading (Cyprus) Ltd, ζητά για άμεση πρόσληψη Merchandiser (Στοιβαδόρο) πλήρους απασχόλησης, για την
πόλη και επαρχία Λάρνακας/ Αμμοχώστου.

Καθήκοντα:

  • Έλεγχος αποθεμάτων από τα ράφια και την αποθήκη του πελάτη
  • Τοποθέτηση προιόντων στα ράφια των Υπεραγορών
  • Φροντίζει για το FIFO (Rotation) και διαχειρίζεται τα στοκ ανάλογα
  • Φροντίζει ώστε τα προιόντα να είναι σε καλή κατάσταση και καθαρά
  • Υλοποίηση προωθητικών ενεργειών στις υπεραγορές όπως στήσιμο επιπλέων προβολών και τοποθέτηση διαφημιστικού υλικού

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Κάτοχος Απολυτηρίου Λυκείου
  • Κάτοχος άδεια οδηγού
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Καλές οργανωτικές ικανότητες