AD 8 code

L.K. Biosearch Products Ltd: Θέση Εργασίας

L.K. Biosearch Products Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Η L.K. Biosearch Products Ltd, η οποία δραστηριοποιείται στην εισαγωγή και διανομή Συμπληρωμάτων Διατροφής και προιόντων
Προσωπικής Φροντίδας, με βάση στην Λευκωσία, ζητά να προσλάβει άμεσα λειτουργό πωλήσεων σε Γυμναστήρια Παγκύπρια πλήρους
απασχόλησης.

ΛειτουργόςΠωλήσεων

Βασικά προσόντα

  • Ευγενικό, επικοινωνιακό άτομο με ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα.
  • Άνεση και εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών.
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός.
  • Αρίστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώση Η/Υ.
  • Δίπλωμα οδήγησης.
  • Προηγουμένη εμπειρία σε παρόμοιο τομέα και γνώσεις σε συμπληρώματα διατροφής θα θεωρηθεί επιπλέων προσόν.

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση πελατών.
  • Διαχείριση και παράδοση των παραγγελιών του.
  • Παρακολούθηση ελλείψεων και αναπλήρωση στους πελάτες.
  • Ενημέρωση για προ υπάρχουσα ή καινούρια προιόντα.
  • Δυνατότητα εξέλιξης και αύξησης του πελατολογίου.

Πακέτο αποδοχών και παροχών:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών το οποίο συμπεριλαμβάνει βασικό μισθό αναλόγως προσόντων και προμήθεια στις πωλήσεις.
  • Δέκατος τρίτος μισθός.
  • Εταιρικό αυτοκίνητο για την ώρα της εργασίας, κινητό και tablet.
  • Πενθήμερη εργασία από Δευτέρα μέχρι Παρασκευή.
  • Ευκαιρίες ανέλιξης και συνεχούς επιμόρφωσης.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα στο info@biosearch.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να καλέσετε στο 99215204

Post expires at 8:44pm on Wednesday September 18th, 2024