AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

CHADJIVANGELI & PARTNERS LLC: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Το Δικηγορικό Γραφείο CHADJIVANGELI & PARTNERS LLC με έδρα τη Λευκωσία, ζητά για άμεση πρόσληψη και πλήρη απασχόληση Γραμματέα.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση του ηλεκτρονικού υπολογιστή, συμπεριλαμβανομένων των προγραμμάτων Word, Excel κ.α.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Οργανωτικές ικανότητες, ευφράδεια λόγου, ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια, επαγγελματισμός

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση τηλεφωνικού συστήματος
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων
  • Διαχείριση φακέλων και αρχείου δικαστηριακών υποθέσεων
  • Διαχείριση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (e-mail)
  • Παρακολούθηση και ενημέρωση του ημερολογίου δικαστικών υποθέσεων, συντονισμός με δικηγόρους και λοιπό γραφείο, όπου χρειάζεται.
  • Παροχή υποστήριξης σε σχέση με την προετοιμασία δικαστηριακών εγγράφων και εντύπων
  • Έκδοση τιμολογίων
  • Διευθέτηση συναντήσεων και προγραμματισμός γραφείου

Ωράριο Εργασίας:

  • Δευτέρα – Πέμπτη: 8:30 – 17:30
  • Παρασκευή: 8:30 – 15:00

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση banking@hadjivangeli.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Όλα τα βιογραφικά θα τύχουν απόλυτης εχεμύθειας.

Post expires at 10:19pm on Friday September 20th, 2024