AD 8 code

Ζητείται Οδηγός Φορτηγού

Yiotis Christou Ltd: Ζητείται Οδηγός Φορτηγού – Λεμεσός

Η εταιρεία Yiotis Christou LTD εισαγωγείς ειδών είδη υγιεινής και κεραμικών, ζητά να προσλάβει άμεσα Οδηγό Φορτηγού, για την επαρχία
Λεμεσού και έδρα την αποθήκη στην Ερήμη.

Βασικά προσόντα

  • Επαγγελματική άδεια οδήγησης φορτηγού
  • Μεταφορές με γερανό εκφόρτωσης
  • Εμπειρία στην χρήση γερανού για εκφόρτωση υλικών- Απαραίτητο
  • Εργατικό άτομο με ευελιξία
  • Ευχάριστη προσωπικότητα

Τα καθήκοντα περιλαμβάνουν

  • Διανομή υλικών με βάση του προγραμματισμένου ημερήσιου πλάνου
  • Παράδοση και παραλαβή εγγράφων με τις απαραίτητες υπογραφές παράδοσης
  • Υπεύθυνος/η έλεγχος πριν την φόρτωση και κατά την παράδοση
  • Παραλαβές επιστροφών και άμεση ενημέρωση του λογιστηρίου και της αποθήκης
  • Εισπράξεις κατά την παράδοση όπου αυτό απαιτείται

Ωράριο εργασίας

  • Δευτέρα – Παρασκευή 8:00-17:00, Τετάρτη 8:00-13:00

Απολαβές και Ωφελήματα

Μισθός πολύ ικανοποιητικός συμπεριλαμβανομένου και φιλοδωρήματος.

Για πληροφορίες και συνέντευξη αποταθείτε στο τηλέφωνο 99715879 ή στο 99415750

Παρακαλώ όπως στείλετε το βιογραφικό σας στην ακόλουθη ηλεκτρονική διεύθυνση: kyriakos.c@yiotischristou.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Post expires at 9:10pm on Saturday September 21st, 2024