AD 8 code

Ζητούνται Φύλακες Ασφαλείας

MORTAL SECURITY SERVICES: Ζητούνται Φύλακες Ασφαλείας – Λεμεσός

Ενταχθείτε στην MORTAL SECURITY SERVICES LTD

Η εταιρία μας αναζητά σοβαρούς επαγγελματίες φρουρούς ασφαλείας, για να ενταχθούν στο δυναμικό της ομάδας της.

Λόγοι συνεργασίας με την MORTAL SECURITY SERVICES LTD

  • Ευκαιρίες ανέλιξης- Υψηλά πρότυπα ασφαλείας
  • Επαγγελματική πρόοδος
  • Προσόντα που αναζητούμε
  • Άδεια ασκήσεως Επαγγέλματος Φύλακα Ασφαλέιας
  • Βασική Επικοινωνία στα Αγγλικά
  • Εργασιακό ήθος

Καθήκοντα

  • Επιτήρηση, προστασία ή φύλαξη ακίνητης περιουσίας και εγκαταστάσεων

Αν είστε σοβαρός/σοβαρή φύλακας ασφαλείας με τα απαιτούμενα προσόντα και τη δυνατότητα επικοινωνίας υποβάλετε το βιογραφικό
σας στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο info@mortalsecurities.com με τίτλο: “anergosjobs.com” ή επικοινωνήστε μαζί μας στο 70070016.

Post expires at 9:19pm on Saturday September 21st, 2024