AD 8 code
Latest Jobs

Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός

LOIS Builders: Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός – Αμμόχωστος

Η εταιρεία LOIS Builders μια από τις μεγαλύτερες κατασκευαστικές εταιρείες στην Κύπρο και το εξωτερικό, συνεχίζει την ανάπτυξη της,
αναλαμβάνοντας τη διεκπεραίωση σημαντικών έργων της αγοράς (οικοδομικά και τεχνικά έργα) τόσο δημόσιων όσο και ιδιωτικών
συμφερόντων. Η LOIS Builders, ενδυναμώνοντας τη παρουσία, διατηρώντας και βελτιώνοντας το ανταγωνιστικό πλεονέκτημα στη
στελέχωση από κατάλληλα και ικανά άτομα, δέχεται αιτήσεις για άμεση πλήρωση των πιο κάτω θέσεων:

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΡΓΟΤΑΞΙΟΥ (Θέση για επαρχία Αμμοχώστου)
Υπεύθυνος Εκτέλεσης

Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Να αναγνωρίζει και κατανοεί κατασκευαστικά σχέδια
  • Να γνωρίζει τη χρήση των διάφορων κατασκευαστικών υλικών
  • Να γνωρίζει πως εκτελούνται διάφοροι τύποι κατασκευών (ξύλινοι και μεταλλικοί σκελετοί, ψευδοροφές, ηλεκτρολογικές και
    μηχανολογικές εγκαταστάσεις κλπ)
  • Να εκτελεί καθήκοντα ως Συντονιστής Ασφάλειας & Υγείας κατά την εκτέλεση
  • Προγράμματα εργασίας

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Απόφοιτος Πολιτικού Μηχανικού από Πολυτεχνείο/ Πανεπιστήμιο/ ή άλλης αναγνωρισμένης σχολής
  • Εμπειρία τουλάχιστον 4 χρόνια
  • Nα είναι μέλος του ΕΤΕΚ
  • Ικανότητα να δουλεύει σε ομάδα για την επίτευξη κοινών στόχων
  • Ικανότητα στην οργάνωση και διαχείριση χρόνου, αρμοδιοτήτων και συνεργατών
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών, AutoCad, Microsoft Project, Microsoft Office

Η εταιρία προφέρει υψηλό συνολικό πακέτο αποδοχών εύρους 35,000-40,000/έτος

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου 2024 με email στην
ηλεκτρονική διεύθυνση recruitment@loisbuilders.com με τίτλο: “anergosjobs.com”
Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής μεταχείρισης.

Post expires at 8:30pm on Friday September 27th, 2024