AD 8 code

Ζητείται Κτηνίατρος

Vet Clinic Christina Pouangare: Ζητείται Κτηνίατρος – Λευκωσία

Η κτηινιατρική κλινική Χριστίνα Πουαγκαρέ ενδιαφέρεται να εργοδοτήσει κτηνίατρο για πλήρη απασχόληση.

Προσόντα:

  • Ικανότητα συνεργασίας σε ένα φιλικό επαγγελματικό περιβάλλον
  • Προηγούμενη εμπειρία ή μεταπτυχιακό θα θεωρηθούν ως επιπρόσθετο προσόν αλλά δεν είναι υποχρεωτικά
  • Καλή διαχείριση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας

Καθήκοντα:

  • Ο/η υποψήφιος/α θα έχει την ευκαιρία να συμμετάσχει σε όλους τους τομείς της κλινικής πράξης, από εξετάσεις ρουτίνας μέχρι χειρουργικές επεμβάσεις

Αν επιθυμείς να ενταχθείς σε μία ευχάριστη και φιλική ομάδα, στείλε το βιογραφικό σου στο info@vetclinic-cpouangare.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Post expires at 9:21pm on Saturday September 28th, 2024