AD 8 code

Ζητείται άτομο για Reception

A.G. Quick Spa: Ζητείται άτομο για Reception – Λεμεσός

Η A.G. Quick Spa, κυπριακή εταιρία που δραστηριοποιείται στο χώρο της ευεξίας και της ομορφιάς,
λόγω ανάπτυξης αναζητά Reception / στο υποκατάστημα στην Λεμεσό.
Περιγραφή καθηκόντων
● Να προσφέρει γρήγορη και επαγγελματική εξυπηρέτηση
● Να γνωρίζει τα καθήκοντα της/του τηλεφωνήτριας/τηλεφωνητή
● Να καταχωρεί άρτια τα ραντεβού
● Να έχει μία ευγενική προσωπικότητα
● Να διαθέτει άρτιες επικοινωνιακές δεξιότητες
● Να διαθέτει νηφαλιότητα και ομαδικό πνεύμα
● Να έχει προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
Απαιτούμενα προσόντα
● Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
● Καλή γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή
● Ευχάριστη προσωπικότητα με διάθεση για εργασία
● Ικανότητα στην επίλυση προβλημάτων κυρίως στην εξυπηρέτηση πελατών
● Ανάληψη πρωτοβουλιών όπου οι ανάγκες το απαιτούν
● Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2 χρόνια.
Ωράριο
● Πενθήμερη εργασία με εναλλασσόμενο ωράριο
● Full Time
Πακέτο απολαβών
● Μισθός αναλόγως εμπειρίας και προσόντων. Παρέχονται όλα τα οφέλη δια νόμο όπως ΓΕΣΥ, κοινωνικές ασφαλίσεις, 21/25 μέρες πληρωμένη άδεια τον χρόνο, ενώ συμπεριλαμβάνεται έκπτωση σε προϊόντα και υπηρεσίες.
Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email interviewcy@gmail.com με τίτλο: “Receptionist – anergosjobs.com”
Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού

Post expires at 10:12pm on Saturday September 28th, 2024