AD 8 code

Ζητείται Εισπράκτορας

Atlantic Insurance Company Public Ltd: Ζητείται Εισπράκτορας – Λευκωσία

Η εταιρεία Atlantic Insurance Company Public Ltd δέχεται αιτήσεις για τη θέση Εισπράκτορα για τα κεντρικά της γραφεία στη Λευκωσία

Απαραίτητα προσόντα:

  • Κάτοχος απολυτηρίου σχολής Μέσης Εκπαίδευσης.
  • Άδεια οδήγησης μοτοσυκλέτας απαραίτητη.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, τιμιότητα, εχεμύθεια.
  • Επικοινωνιακές ικανότητες και ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Ομαδικό πνεύμα και διάθεση συνεργασίας.
  • Γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα:

  • Διαβίβαση και παραλαβή εταιρικής αλληλογραφίας.
  • Μεταφορά εγγράφων από/προς πελάτες.
  • Είσπραξη οφειλών πελατών.
  • Τονίζεται ότι τα ανωτέρω καθήκοντα εκτελούνται με τη χρήση μοτοσυκλέτας.

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας, 13ος μισθός, 14ος μισθός (75%) και Ταμείο Προνοίας.

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@atlantic.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”
μέχρι τις 28/9/24 με πλήρη στοιχεία επικοινωνίας, συμπεριλαμβανομένου τηλεφώνου

Post expires at 8:13pm on Sunday September 29th, 2024