AD 8 code

Γρηγορίου Β.Ε. Λτδ: Θέση Εργασίας

Γρηγορίου Β.Ε. Λτδ: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Χειριστής / Χειρίστρια Φούρνων

Η εταιρεία Αλλαντικών Γρηγορίου ζητά να προσλάβει Χειριστή / Χειρίστρια Φούρνων στο εργοστάσιο της στον Ύψωνα.

Καθήκοντα:

  • Χειρισμός Φούρνων και Ωριμαντών.
  • Πλύσιμο Φούρνων και Ωριμαντών.
  • Πλύσιμο χώρων παραγωγής και σκευών.
  • Βοηθητικές εργασίες στα διάφορα τμήματα παραγωγής.
  • Εφαρμογή κανόνων ασφάλειας και υγείας στον χώρο εργασίας καθώς επίσης προσωπικής υγιεινής και ασφάλειας των προιόντων.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απόφοιτος/η σχολής μέσης εκπαίδευσης ή τεχνικής σχολής.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Συνεργάσιμο και εργατικό άτομο.
  • Υπευθυνότητα.
  • Προηγούμενη πείρα σε χειρισμό μηχανών θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Ωράριο εργασίας:

  • Πενθήμερη (Δευτέρα – Παρασκευή) απογευματινή εργασία (10:00-19:00).
  • 38 ώρες την εβδομάδα.

Αποδοχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • 13ος και 14ος μισθός.
  • Ταμείο προνοίας.
  • 20 μέρες πληρωμένη ετήσια άδεια.

Αν σας ενδιαφέρει αυτή η θέση, παρακαλώ να στείλετε το βιογραφικό σας το αργότερο μέχρι 27 Σεπτεμβρίου 2024 στην ηλεκτρονική
διεύθυνση: info@grigoriou.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Post expires at 8:20am on Saturday September 28th, 2024