AD 8 code

Ζητείται Office Administrator

K. Kalogirou Real Estate Ltd: Ζητείται Office Administrator – Λάρνακα

Η εταιρεία Kalogirou Real Estate επιθυμεί να προσλάβει άτομο για την θέση Office Administrator με έδρα την Λάρνακα, για πλήρη απασχόληση

Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τα πιο κάτω προσόντα:

  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση Microsoft Office (word, Excel, Power Point)
  • Άριστη γνώση διαδικτύου
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και συνεργάσιμη
  • Δεξιότητες επικοινωνίας και συνεργασίας σε ομάδα
  • Άνεση στην επικοινωνία
  • Εξαιρετικές ηγετικές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοιες θέσεις ή και δίπλωμα ή πτυχίο θα θεωρηθούν επιπλέον προσόντα.

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Σύνταξη προσφορών, συμβάσεων και συμφωνητικών Ελληνικά – Αγγλικά
  • Διαχείριση εισερχόμενων και εξερχόμενων επικοινωνιών
  • Υποστήριξη του τμήματος διοίκησης σε διάφορες διαδικασίες και εργασίες
  • Εκτέλεση γενικών διοικητικών καθηκόντων
  • Ανάπτυξη και συντήρηση οργανωμένου συστήματος ηλεκτρονικής αρχειοθέτησης
  • Διαχείριση email και παρακολούθηση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Διαχείριση εταιρικών social media και ιστοσελίδων
  • Σύνταξη κειμένων για τις εταιρικές ιστοσελίδες social media και newsletters Ελληνικά και Αγγλικά

Αν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας, παρακαλούμε αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στη διεύθυνση email: info@kalogirourealestate.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Post expires at 9:18pm on Thursday October 3rd, 2024