AD 8 code

Ζητούνται Ηλεκτρολόγοι

Andreas Toumazis Electricians Ltd: Ζητούνται Ηλεκτρολόγοι – Λεμεσός

Η Εταιρεία Andreas Toumazis Electricians ζητά να προσλάβει στην ομάδα της Ηλεκτρολόγους.

Καθήκοντα:

  • Εκτέλεση Ηλεκτρολογικών Εγκαταστάσεων
  • Διάφορες άλλες ηλεκτρολογικές εργασίες

Προσόντα:

  • Άδεια οδήγησης
  • Ομαδική εργασία
  • Τίμιος,αξιόπιστος και φιλικός χαρακτήρας
  • Εμπειρία σε ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν

Ωφελήματα:

  • 13ος μισθός
  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Εβδομαδιαία μίσθωση
  • Υπερωρίες πληρώνονται 1:1.5 (Αν χρειαστεί)

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως επικοινωνούν με τον Αντρέα Τουμαζή στο τηλέφωνο: 99633631 ή στο email:
info@toumaziselectricians.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Post expires at 9:49pm on Thursday October 3rd, 2024