AD 8 code

Ζητείται Καθαριστής/ Καθαρίστρια

University of Limassol: Ζητείται Καθαριστής/ Καθαρίστρια – Λεμεσός

Το Πανεπιστήμιο Λεμεσού (UoL), ζητά να προσλάβει άμεσα Καθαρίστρια/τή.

Καθήκοντα:

  • Υπεύθυνος/η για την καθαριότητα των γραφείων, αιθουσών διδασκαλίας, εργαστηρίων, βιβλιοθήκης και κοινόχρηστων χώρων
  • Να ακολουθεί τους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας στο χώρο εργασίας
  • Να ενημερώνει τον Υπεύθυνο του κτηρίου για οποιαδήποτε πρόβλημα στο κτήριο

Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Προηγούμενη πείρα απαραίτητη
  • Εντιμότητα
  • Ευχάριστη Προσωπικότητα

Ώρες Εργασίας: 4 Καθημερίνες ημέρες, 7.30 – 16.30 και το Σάββατο 7.30-16.30

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο hr@uol.ac.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Post expires at 9:17pm on Friday October 4th, 2024