AD 8 code
Latest Jobs

Ζητούνται Λειτουργοί Εξυπηρέτησης Πελατών

Multigrain Bakery Cafe Ltd: Ζητούνται Λειτουργοί Εξυπηρέτησης Πελατών – Λευκωσία

Το Αρτοποιείο, εστιατόριο, καφέ «Θημωνιά» στο Πέρα Χωριό-Νήσου το οποίο δραστηριοποιείται στους τομείς της αρτοποιίας,
ζαχαροπλαστικής και επισιτισμού, ζητά να προσλάβει:

Προσωπικό για μόνιμη απασχόληση ως Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών

Βασικά καθήκοντα για Λειτουργούς Εξυπηρέτησης Πελατών:

  • Διευθέτηση ταμειακών συναλλαγών και διαδικασιών.
  • Διεκπεραίωση των σχετικών εργασιών εντός του καταστήματος.

Απαραίτητα προσόντα προσωπικότητας:

  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Αποτελεσματική λειτουργία σε ομάδα
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας. Η πείρα σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Δυνατότητες ανέλιξης σε σύντομο χρονικό διάστημα.

Για προσωπικό ραντεβού σας παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο Email: multigrain@thimonia.com.cy
με τίτλο: “anergosjobs.com” ή φαξ: 22525501

Post expires at 9:43pm on Friday October 4th, 2024