AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Αποθήκης

Hadjiyiannis Ltd: Ζητείται Βοηθός Αποθήκης – Λεμεσός

Ψάχνουμε Βοηθό Αποθήκης που θα ενταχθεί στην ομάδα μας. Αν πιστεύεις ότι έχεις τα προσόντα, στείλε τώρα το βιογραφικό σου στο: info@hadjiyiannis.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com” ή συμπλήρωσε την αίτησή σου στην ιστοσελίδα
Καθήκοντα / Υπευθυνότητες:
– Φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων και κιβωτίων από οχήματα, φορτηγά και κοντέϊνερ
– Παραλαβή και παράδοση εμπορευμάτων από/προς την αποθήκη
– Παραλαβή και προετοιμασία παραγγελιών και εμπορευμάτων
– Δημιουργία παραγγελιών (ΤΗ & CK) και μηνιαία καταμέτρηση αποθέματος
– Παραλαβή, καταμέτρηση και γραπτή επιβεβαίωση για τον αριθμό παραλαβής
– Καθαριότητα Αποθήκης (εσωτερικά και εξωτερικά)
Προσόντα:
– Κάτοχος Απολυτηρίου Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής
– Ικανότητα χειρισμού περονοφόρων οχημάτων (hand – lift)
– Κάτοχος άδειας χειρισμού Forklift θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
– Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
– Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας (επίπεδο συνομιλίας)
– Πνεύμα συνεργασίας, τιμιότητα και επαγγελματισμός
Προσφέρονται:
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών (13ος μισθός, ασφαλιστικό συμβόλαιο με την Hellenic Life)
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές ανέλιξης
Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email: info@hadjiyiannis.com.cy ή να συμπλήρωσου την αίτησή τους στην ιστοσελίδα
Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν απόλυτης εχεμύθειας και αφού αξιολογηθούν, θα γίνει επικοινωνία με τα άτομα που πληρούν τα προσόντα, για διευθέτηση συνέντευξης.

Post expires at 5:50pm on Saturday October 5th, 2024