AD 8 code

Metalco (Heaters) Ltd: Ζητείται Καθαρίστρια/ Καθαριστής

Metalco (Heaters) Ltd: Ζητείται Καθαρίστρια/ Καθαριστής – Λευκωσία

H Metalco (Heaters) Ltd, εταιρεία ηλιακών θερμικών συστημάτων, με έδρα την Λευκωσία, ζητά να εργοδοτήσει Καθαρίστρια/ή για τις Αποθήκες/Γραφεία της στην Λευκωσία.

Καθήκοντα:

  • Παροχή γενικών υπηρεσιών καθαριότητας.

  • Η καθαριότητα περιλαμβάνει σκούπισμα, σφουγγάρισμα, καθαρισμό επιφανειών, μάζεμα σκουπιδιών, καθαρισμό/απολύμανση χώρων υγιεινής.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία στον τομέα καθαρισμού.

  • Να είναι τυπική/ός και καθαρή/ός στην δουλεία της/του.

Προσφέρονται:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών.

  • Πλήρης ή μερική απασχόληση.

Οι ενδιαφερόμενες/οι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο e-mail info@metalcoheaters.com.cy ή να τηλεφωνήσουν στο 22425382.

Post expires at 11:05pm on Friday October 11th, 2024