AD 8 code

Πάνος Εγγλέζος: Θέση Εργασίας

Πάνος Εγγλέζος: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΓΙΑ ΛΕΜΕΣΟ

Η Πάνος Εγγλέζος Λτδ ψάχνει δυναμικό άτομο για την θέση του Μηχανικού Πωλήσεων στην Λεμεσό .

Η Πάνος Εγγλέζος Λτδ δραστηριοποιείται στον τομέα πωλήσεων ανταλλακτικών, μπαταριών οχημάτων και βιομηχανικού τύπου μπαταριών.

Καθήκοντα:

  • Προώθηση πωλήσεων και εξεύρεση νέου πελατολογίου.

  • Εξυπηρέτηση πελατών και τεχνική υποστήριξη.

  • Ανάληψη πρωτοβουλιών και επίλυση πελατειακών ζητημάτων.

Πεδίο αγοράς : Αυτοκίνητο & επιδιόρθωση

Προϊόντα :  Ανταλλακτικά και μπαταρίες οχημάτων , βιομηχανικού τύπου μπαταρίες.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  1. Προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοιας φύσης θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

  2. Απόφοιτος Μέσης ή Ανώτερης εκπαίδευσης θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

  3. Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.

  4. Ισχύουσα άδεια οδήγησης.

  5. Πολύ καλή γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών.

  6. Δυναμικός και επικοινωνιακός χαρακτήρας.

  7. Ανεξάρτητη προσέγγιση χωρίς επίβλεψη

Παροχές:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών με βάση την εμπειρία και τις γνώσεις.

  • 13ος Μισθός.

  • Εταιρικό αυτοκίνητο.

  • Γενναιόδωρο Ταμείο Προνοίας.

  • Συνεχόμενη προοπτική ανέλιξης.

  • Πενθήμερη εργασία.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@englezos.eu

 Τηλέφωνο επικοινωνίας: 22460900    www.panosenglezos.com

Post expires at 7:03pm on Tuesday October 15th, 2024