AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Αποθηκάριος

Andreas Chrysostomou G. T. Ltd: Ζητείται Βοηθός Αποθηκάριος – Λεμεσός

Η εταιρεία Andreas Chrysostomou G. T. Ltd, αναζητά υπεύθυνο και δυναμικό Βοηθό Αποθηκάριο για να ενταχθεί στην ομάδα μας. Ο κατάλληλος υποψήφιος θα βοηθήσει στην καθημερινή λειτουργία της αποθήκης, διασφαλίζοντας την αποτελεσματική και αποδοτική διαχείριση των αποθεμάτων.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή και οργάνωση εμπορευμάτων.
  • Συμμετοχή στις διαδικασίες παραλαβής και αποστολής εμπορευμάτων.
  • Έλεγχος και καταγραφή αποθεμάτων.
  • Τήρηση καθαριότητας και ασφάλειας στην αποθήκη.
  • Άλλα συναφή καθήκοντα.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση θα εκτιμηθεί.
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άδεια οδηγού.
  • Βασικές γνώσεις χρήσης Η/Υ

Προσφέρουμε:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών.
  • Συνεχή εκπαίδευση.
  • Φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Πλήρη απασχόληση με σταθερό ωράριο.

Εάν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας, παρακαλούμε να στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: staff@actrading.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com” ή να επικοινωνήσετε μαζί μας στο 25395388.

Post expires at 8:39pm on Wednesday October 16th, 2024