AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Φαρμακείου

Chrissy Charalambous Pharmacy LTD: Ζητείται Βοηθός Φαρμακείου – Λεμεσός

Το φαρμακείο μας αναζητά έναν επαγγελματία για τη θέση του βοηθού φαρμακείου. Εάν έχετε πάθος για την υγεία, εξαιρετικές
οργανωτικές ικανότητες και θέλετε να γίνετε μέρος μιας δυναμικής ομάδας, σας προσκαλούμε να υποβάλετε αίτηση.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών και παροχή πληροφοριών για τα φάρμακα.
  • Στήσιμο και διαχείριση αποθεμάτων.
  • Συμπλήρωση συνταγών και παρακολούθηση προμηθευτών.
  • Υποστήριξη της ομάδας στο καθημερινό έργο του φαρμακείου.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος Λυκείου με κατεύθυνση τη φαρμακευτική ή σχετικό τομέα.
  • Εμπειρία σε φαρμακείο ή σχετικό περιβάλλον είναι επιθυμητή.
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και προσοχή στη λεπτομέρεια.

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό μισθό.
  • Σταθερές ώρες εργασίας.
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.

Για περισσότερες πληροφορίες και αποστολή βιογραφικών σημειωμάτων, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας στο
chrissypharm@logos.cy.net με τίτλο: “anergosjobs.com”

Αναμένουμε με ενδιαφέρον την αίτησή σας.

Post expires at 9:05pm on Wednesday October 16th, 2024